Reference

Reference studentů

Reference
absolventů a studentů

Kladné reference našich absolventů a studentů jsou pro nás tím nejcennějším. Příznivé ohlasy jsou tím nejvýznamnějším oceněním práce každého z Ústavu veřejnoprávních studií

Ke studiu MBA jsem se rozhodla především z důvodu možnosti kariérního postupu. Online forma studia mi celý proces výrazně usnadnila a já si mohla studium rozvrhnout dle vlastních časových možností. Studijní materiály jsou skvěle zpracované a já díky tomu absolvovala studium bez sebemenších problémů. Mohu tedy jedině doporučit.

https://www.uvps.cz/wp-content/uploads/2021/07/Jitka-Buriankova-160x160.png
Bc. Jitka Buriánková, MBA
MBA Management ve veřejné správě

Studium mi umožnilo větší rozhled a mnoho informací, které jsem se během studia dozvěděl, nyní aktivně využívám ve své praxi. S ohledem na přínos, který pro mne studium mělo, se jedná o investici, která se opravdu vyplatí.

https://www.uvps.cz/wp-content/uploads/2021/07/Jan-Brabec-160x160.png
Mgr. Jan Brabec, MBA
MBA Management ve zdravotnictví

Studium mi nabídlo mnoho cenných informací a ocenila jsem hlavně možnost cokoliv konzultovat s lektory a odborníky z praxe. Kdybych se měla pro studium rozhodnout znovu, neváhala bych a studovala opět zde na ÚVPS.

https://www.uvps.cz/wp-content/uploads/2021/07/Lenka-Valaskova-160x160.png
Mgr. Lenka Valášková, MBA
MBA Management ve veřejné správě

Velmi si vážím přístupu celého týmu, díky kterému mé studium probíhalo naprosto hladce. Studium proto mohu doporučit z celého srdce a musím říci, že tolik informací a praktických dovedností jsem od něho vlastně ani neočekával.

https://www.uvps.cz/wp-content/uploads/2021/07/Miloslav-Vrany-160x160.png
Ing. Miloslav Vraný, MBA
MBA Management ve zdravotnictví

Díky studiu jsem nyní lépe schopna aplikovat své znalosti a již nabyté dovednosti v praxi a jsem schopna tyto poznatky lépe propojit a aplikovat. Umožnilo mi to lépe se zorientovat v oblasti, ve které se pohybuji, a navíc jsem získala i mnoho informací nad rámec své specializace. Já osobně mohu studium jedině doporučit.

https://www.uvps.cz/wp-content/uploads/2021/07/Petra-Brabcova-160x160.png
Bc. Petra Brabcová, MBA
MBA Management ve veřejné správě

Získání titulu LLM bylo mým dlouholetým snem a jsem rád, že jsem si ho splnil právě díky studiu na ÚVPS. Perfektní přístup ze strany školy, neomezené konzultace se lektory a snadná orientace ve studijním systému. Pro mne bylo studium další skvělou zkušeností a všem ho mohu doporučit.

https://www.uvps.cz/wp-content/uploads/2021/07/Petr-Moravek-160x160.png
Mgr. Petr Morávek, LLM
LLM Veřejné právo

I přes dlouholeté zkušenosti v oblasti řízení školy jsem si chtěl rozšířit obzory a byl jsem překvapen, kolik nových informací, a především podnětných tipů z praxe mi studium nabídlo. Díky studiu mám nyní zase o mnoho větší rozhled a jsem schopen svou práci vykonávat lépe a o mnoho efektivněji.

https://www.uvps.cz/wp-content/uploads/2021/07/Marek-Hracek-160x160.png
Mgr. Marek Hráček, MBA
MBA Management ve školství

Studium MPA jsem opravdu dlouho zvažoval. Se studiem jsem byl nadmíru spokojen. Přístup ze strany vedení školy, ale také jednotlivých lektorů byl naprosto perfektní a mě to umožnilo projít celým studiem bez sebemenšího zaškobrtnutí.

https://www.uvps.cz/wp-content/uploads/2021/07/Pavel-Horak-160x160.png
Ing. Pavel Horák, MPA
MPA Veřejná správa
iahea
eacbe
acahe big
logocrbme2
logo blue
aect-300x53
vector-logo-300x109
cofse
aompi-300x73
9
O Institutu

Proč studovat
na ÚVPS

Mise ústavu

Mise Ústavu veřejnoprávních studií je rozvíjet pozici centra kvalitního profesního vzdělávaní a vědecké organizace v oblasti veřejnoprávních studií.

Vize ústavu

Vize Ústavu veřejnoprávních studií je stát se institutem profesního vzdělávání první volby pro potřeby úřadů, nemocničních zařízení, školských institucí a vedoucích úředníků územních samosprávných celků, volených zastupitelů měst, obcí a krajů a dalších pracovníků veřejné správy.

Cíle ústavu

Našim hlavním cílem je poskytnout jedinečné vzdělávací programy, které reflektují vývojové trendy a přispívají tak k možnému kariérnímu růstu našich studentů.

Kvalitní vzdělání

Indikátorem kvality námi poskytovaných profesních vzdělávacích programů, stejně jako celé instituce, jsou mimo jiné i prestižní akreditace a členství v národních i nadnárodních asociacích.

Aktuální tématika

Studijní programy profesního vzdělávání jsou permanentně inovovány v návaznosti na měnící se potřeby občanské společnosti, na právní změny, na problematiku Evropské unie a na další kvalifikační potřeby veřejných složek.

Konkurenční výhody

Prestižní titul i nové poznatky představují velkou konkurenční výhodu. Podnětné informace, konzultace s tutory, tvorba seminárních prací – to všechno vás může posunout vpřed profesně i lidsky.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kontakt
Ústav veřejnoprávních studií
U Habrovky 247/11
Praha 4, 140 00
Česká republika
O Ústavu
Ústav veřejnoprávních studií
Ústav veřejnoprávních studií je prestižní vzdělávací instituce zaměřená na poskytování kvalitního vzdělání v profesně vzdělávacích programech MBA, MPA a LLM.
Kontakt
Ústav veřejnoprávních studií
U Habrovky 247/11
Praha 4, 140 00
Česká republika
O Ústavu
Ústav veřejnoprávních studií
Ústav veřejnoprávních studií je prestižní vzdělávací instituce zaměřená na poskytování kvalitního vzdělání v profesně vzdělávacích programech MBA, MPA a LLM.